Co jsou Vlasové Pásky?

Sníte o krásných, dlouhých a hustých vlasech? Hledáte prodloužení, které bude vypadat naprosto přirozeně a zároveň bude šetrné k Vašim vlasům? Nebaví Vás trávit několik hodin v salonu jako u jiných metod? Pak pro Vás máme řešení v podobě nejnovějšího trendu v prodlužování vlasů - Vlasové pásky.

Vlasové pásky je nová, revoluční metoda v prodlužování vlasů, která se velice rychle dostává do popředí zájmu žen, které touží mít delší nebo hustší vlasy. Jedná se o 100 procentní lidské REMY vlasy, které jsou zataveny do 4 cm dlouhého jemného silikonového pásku, který je jen 1cm vysoký a pouze milimetr široký. Díky dvojitému prošití pásku nedochází k vyčesávání a vypadávání vlasů. Pro své malé rozměry a ohebnost pásky na hlavě netlačí, jejich nošení je pohodlné a sotva je ve vlasech pocítíte. Vlasové pásky krásně splynou s Vašimi vlastními vlasy tak, že okolí nic nepozná a to dělá z Vlasových pásek perfektní metodu pro ženy, které při prodlužování vlasů vyhledávají co nejpřirozenější vzhled.

Aplikace vlasových pásků je velice rychlá, snadná a zvládnete ji z pohodlí domova s pomocí šikovné kamarádky za 30min. Pokud si na nasazení nevěříte sama, je zde možnost nasazení od nás. Vlasové pásky se aplikují po párech tzv. sendvič systémem. Ze spodních vrstev vlasů se oddělí pruh vlasů a z každé strany se přiloží pásky, které jsou pak pomocí speciálního, oboustranného, vodě odolného lepidla k nastavovaným vlasům připevněny a zakryty horní vrstvou vlastních vlasů tak, že spoje nejsou viditelné. Takto prodloužené vlasy můžete nosit podle rychlosti růstu Vašich vlastních vlasů cca 2-3 měsíce a poté vlasy znovu posunete blíže k hlavě. Vlasové pásky se pak dají velice snadno sundat pomocí speciálního odstraňovače a znovu připevnit novým speciálním lepidlem, obojí je k dostání v našem e-shopu. Tento proces pak můžete s jedněmi vlasy několikrát opakovat a to dle péče, kterou vlasům budete věnovat. Podrobnější informace k aplikaci vlasových pásek najdete zde.

Aplikace vlasových pásků je k vašim vlastním vlasům velmi šetrná, vlasy nejsou při této metodě nijak extrémně namáhány teplotou ani tlakem. Po internetu také koluje spousta polopravd a lží co se sundávání pásek týče, jako např., že Vám pásky vytrhají Vaše vlastní vlasy. To se Vám může stát pouze pokud poslechnete nějakou „zaručenou“ domácí radu a budete si pásky odstraňovat různými pochybnými úkony. Pokud použijete náš odstraňovač, vlasy si nikdy zničit nemůžete. Stačí nanést malé množství odstraňovače, který uvolní lepidlo a pásky pak jdou krásně samy dolů.

Náš e-shop nabízí pouze ty nejkvalitnější pravé lidské vlasy z východní Evropy, které vynikají svou dlouhou životností, ověřenou řadou zákaznic.

REMY je označení pro výhradně pravé lidské vlasy, které byly pečlivě vybrány a seřazeny v jejich přirozeném směru růstu od kořinků ke konečkům, tak aby kutikula zůstala neporušena.

Východoevropské vlasy Vybrané výhodoevropské vlasy pocházejicí z různých oblastí východní Evropy, které jsou velice žádané pro svou vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Jedná se o vlasy hedvabně jemné, plné lesku, šetrně tonované do řady odstinů. Je možné je upravovat jako vaše vlastní vlasy.

Mohlo by vás zajímat

Před a po

PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
PŘED
PO
© 2013-2019 vlasovepasky.cz obchodní podmínky