Proč dát přednost vlasovým páskům před jinými metodami?

Rychlost aplikace

Nemáte čas sedět v salonu několik hodin? Na aplikaci vlasových pásků si nemusíte brát dovolenou a dokonce není nutné chodit ani do salonu. Stačí Vám šikovná kamarádka s jejíž pomocí vlasové pásky snadno aplikujete i doma. Vlasové pásky se dají jednoduše aplikovat již za 30 min.

Nezatěžuje vlastní vlasy

Vlasové pásky jsou šetrné k Vašim vlasům. Při aplikaci nedochází k žádnému extrémnímu namáhání vlastních vlasů jako u jiných metod. Vlasy nepodléhají žádnému tavení, vázání ani natahování, pouze se přichytí pomocí lepících pásek a při odstraňování zase jednoduše oddělí pomocí speciálního odstraňovače.

Vlasy se nepramínkují

Jednou z velkých výhod vlasových pásků je to, že se vlasy nepramínkují jako u jiných metod. Brání jim v tom rovnoměrné rozložení vlasů po celé délce pásku a díky tomu vypadá celkový dojem zcela přirozeně.

Dostupnost

Vlasové pásky jsou svou cenou dostupné širokému okruhu zákaznic.

Pohodlí při každodenním nošení

Některé metody dostupné na trhu jsou pro řadu žen vyloženě nepohodlné. Spoje mohou tlačit, tahat, atd. U vlasových pásků Vás nic takového zatěžovat nebude. Spoje jsou z měkkého a ohebného silikonu, tudíž Vám nebudou překážet ani při spánku, ani když si uděláte culík.

Kvalita vlasů

Vlasové pásky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších východoevropských a indických 100% lidských Remy vlasů.

© 2013-2019 vlasovepasky.cz obchodní podmínky