FAQ

Zde najdete otázky a odpovědi na vše co vás zajímá o Vlasových páscích a jejich aplikaci.

Otázky tykající se péče o vlasové pásky

Jak moc důležité je se o vlasy pravidelně starat?
Správná péče je velmi důležitá. Lidský vlas je vyživován přes pokožku, která mu dodává veškeré potřebné látky. Ve chvíli, kdy je vlas odstřižen od pokožky tuto svou přirozenou vlastnost ztrácí a je tedy nutné dodávat mu živiny jiným způsobem, tzn. skrze různé kadeřnické přípravky. Pokud tedy budete péči zanedbávat poznáte to i na kvalitě svých vlasů.
Je pravda, že kupováním kvalitních profesionálních přípravků se péče značně prodraží?
Nikoliv. Pokud si přípravky vyhledáte ve specializovaných e-shopech, a je jich celá řada, které prodávají kvalitní vlasovou kosmetiku, zjistíte, že cenový rozdíl oproti běžným levným typům vlasové kosmetiky je minimální, ovšem kvalitativně značný. Používáním kvalitní vlasové kosmetiky se Vám navíc zlepší i Vaše vlastní vlasy.
Jsou opravdu běžné přípravky z drogerie pro prodloužené vlasy tak nevhodné?
Ano jsou. Jak zde bylo již několikrát řečeno, odstřižené vlasy nemají možnost se sami vyživovat a je nutné dodávat jim kvalitní výživu, kterou zaručí pouze kvalitní přípravky. To bohužel přípravky běžně k dostání v drogeriích nejsou, i když reklamy se nás často snaží přesvědčit o opaku.
Jaké značky tedy ke kvalitní péči o prodloužené vlasy doporučujete?
Jsou to přípravky například od těchto značek: Goldwell, Redken, Framesi, L´oreal Professional, Revlon.
Jaké jsou tedy konkrétní zásady péče o prodloužené vlasy?
Jak se o prodloužené vlasy starat najdete zde.

Otázky týkající se různých omezení pro vlasové pásky

Pro koho se prodloužení vlasů nehodí?
Prodlužování a zahušťování vlasů se doporučuje pouze zdravým vlasům. Prodlužování a zahušťování nedoporučujeme osobám mladších 16 let, jejich vlasy jsou ještě slabé a ve vývoji. Prodlužování a zahušťování se nedoporučuje provádět v období užívání silných antibiotik a hormonálních přípravků. Prodlužování a zahušťování ne nedoporučujeme u některých nemocí, jako lupénka, neurodermitída, nebo alopécia aresty.

Otázky týkající se běžného nošení vlasových pásek

Je nošení pásků pohodlné?
Ano nošení pásků je oproti jiným metodám velice pohodlné. Jeden vlasový pásek je 4cm dlouhý, jeden cm vysoký a pouze milimetr tenký, takže není ve vlasech téměř cítit. Pásek se nedává až těsně k hlavě(cca. 2 – 3 mm od hlavy) jako u jiných metod, takže vás pásek netahá za vlasy ani netlačí, tudíž vás z něj nebude bolet hlava. Vlasové pásky jsou pohodlné i když spíte, spoje vás nebudou do hlavy tlačit jako u jiných metod.
Jak reagují prodloužené vlasy na slanou a chlorovanou vodu?
S vlasovými pásky je možné se koupat v moři i bazénu, je ale nutné dodržet některé zásady. Po namočení vlasů(ať už v moři, nebo v bazénu) je nutné si vlasy pořádně vymýt vodou a následně umýt šamponem a po usušení použít masku, nebo balsám. Doporučujeme použít i sluneční ochranu.

Otázky týkající se aplikace Vlasových pásků

Jak dlouho trvá samotná aplikace vlasových pásků?
Aplikace trvá cca 30 min.
Co k prodloužení vlasů potřebuji?
K nasazení vlasů potřebujete pouze žehličku, pár sponek a tupírovací hřebínek se špičkou (na rovné pěšinky ve vlasech).
Jak se vlasy nasazují a zvládnu to opravdu doma s pomocí kamarádky?
Vlasy se nasazují opravdu jednoduše, stačí se podívat na fotky aplikace. Nemusíte se opravdu ničeho bát, určitě to doma zvládnete s pomocí kamarádky, maminky nebo Vaší kadeřnice..

Otázky týkající se stylingu vlasových pásků

Je možné udělat si z prodloužených vlasů culík?
Při správném rozmístění pásek(pásky se nedají zcela ke krajům hlavy) není problém udělat i culík.
Je možné vlasy barvit?
Vlasové pásky lze barvit, doporučujeme však navštívit kadeřníka, nebo nejprve vyzkoušet na jednom prameni. Odbarvování nedoporučujeme.
Mohu prodloužené vlasy fénovat, kulmovat, nebo žehlit?
Ano, můžete s nimi dělat vše jako se svými vlastními vlasy. Doporučujeme používat termální ochranu.

Otázky na negativní vlivy vůči vlastním vlasům

Neničí tato metoda prodloužení vlasy?
Tato metoda je ze všech metod na trhu nejšetrnější k vašim vlastním vlasům. Vlasy se žádným způsobem netaví ani nelámou žádnými kleštičkami, pouze se lehce pásek nahřeje žehličkou na vlasy a zmáčkne k sobě, aby se aktivovalo lepidlo do vašich vlasů -Lepidlo, které se používá při aplikaci je zdravotně nezávadné. -Tato metoda žádným způsobem neničí vaše vlastní vlasy.
© 2013-2019 vlasovepasky.cz obchodní podmínky